ZNOJMO – Hudební festival Znojmo

Různá místa ve Znojmě a okolí
+420 774 443 238
vstupenky@hudbaznojmo.cz
https://www.hudbaznojmo.cz

Pravidelně v červenci se ve Znojmě i jeho okolí snoubí mistrovská hudba se špičkovými víny. Mezinárodní hudební festival s vlastním nastudováním světové opery a uznávaným patronem, houslistou Pavlem Šporclem, patří k festivalovým špičkám v České republice. Každý koncert doprovázejí degustace vybraných vín ze Znojemska, které jsou v ceně vstupného na jednotlivé koncerty. Letošní hlavní téma festivalu: Oslava Hudbou. Letošní festivalová opera: Harmonie planet Antonia Caldary, v obnovené premiéře na stejném místě přesně po 300 letech!

Benefit je možno zde čerpat:
od 1. 6. do 30. 7. 2023.
POZOR! Omezeno pouze na dobu konání festivalu!

Popis benefitu:
Sleva 10 % při nákupu vstupenek na Hudební festival Znojmo osobně v Turistickém informačním centru města Znojma v Obrokové ulici 2/10 u Radniční věže.
Tuto slevu získáte výměnou za svou Turistickou kartu ZnojmoRegion+ při placení vstupenek v pokladně Turistického informačního centra města Znojma.
Slevy z jednotlivých karet se vzájemně nesčítají.

KANCELÁŘ FESTIVALU: Dolní Česká 40, 669 02 Znojmo.
PRODEJ VSTUPENEK: Obroková 2/10, 669 02 Znojmo (Turistické informační centrum města Znojma).
INFORMAČNÍ CENTRUM FESTIVALU: Obroková 2/10, 669 02 Znojmo (kancelář destinační společnosti ZnojmoRegion – hned vedle TIC Znojmo u Radniční věže), provoz pouze v době trvání festivalu od 10 do 20 hod.

Foto