CHVALOVICE-HATĚ – Muzeum Terra Technica (areál Excalibur City)

Hatě 194, 669 02 Chvalovice-Hatě
+420 770 105 013
info@terratechnica.info
https://www.terratechnica.info

Excalibur City je jedno z největších nákupních a zábavních center v České republice a jeho součástí je i Terra Technica - největší muzeum mechanických, elektrických i elektronických hudebních a zábavních přístrojů na světě. Na své si v tomto obřím muzeu hudby a zábavy, na ploše 8500 m2, přijdou všichni fanoušci pinballů a jukeboxů, ale i milovníci automobilových veteránů, filmových hvězd, komiksových superhrdinů či videoher. Exponátů je zde téměř 3500 a všechny jsou plně funkční! Cesta časem tu začíná rokem 1880. Nechybí ani stylově zařízený American Diner Bar nebo obchůdek s retro suvenýry. V areálu Excalibur City je k dispozici také stylové ubytování v moderním JukeBox Hotelu, ale i jiné druhy ubytování, stravování a dalších služeb.

Benefit je možno zde čerpat:
od 1. 6. do 31. 10. 2023.

Popis benefitu:
Při zakoupení 1 vstupenky do Muzea Terra Technica pro dospělou osobu, získáte druhou vstupenku pro dospělou osobu zdarma (AKCE 1+1).
Tuto slevu získáte výměnou za svou Turistickou kartu ZnojmoRegion+ při placení vstupenek v pokladně na recepci Muzea Terra Technica.

Foto